Bendrosios nuostatos

Visi internetinėje parduotuvėje „RO Jewellery“ parduodamų prekių duomenys nurodomi prie kiekvienos prekės esančiame aprašyme, taip pat matavimo vienetai. Atlikus pirkimą papuošalas yra gaminamas individualiai, gamybos laikas su pristatymo terminu (Lietuvoje) yra nurodytas prie kiekvienos prekės. Siunčiant į kitas šalis galimi 4 – 8 dienų vėlavimai.

Tinkamo juvelyrinio dirbinio dydžio nurodymas (žiedo dydis) yra kliento atsakomybė. Jei vis dėlto, norite pakeisti įsigyto papuošalo
(žiedo) dydį kreipkitės el.p.  inbox@rojewellery.com, ar tel.  +37063006524. Jeigu tai bus siunčiama atgal, visas siuntimo išlaidas apmoka klientas.

Pirkimas

Užsisakant prekes inernetinėje parduotuvėje ,,Ro Jewellery“, pirkėjas privalo  pateikti pirkimo metu prašomus duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, adresą ir elektroninio pašto adresą.

Pristatymas

Prekės pristatomos kurjeriu, nurodytais terminais, kurie yra aprašyti prie kiekvienos prekės.
Pristatymo kaina Lietuvoje 5€.
Kitose šalyse kaina 10 €.
Atsiimant prekes mūsų studijoje Vilniuje, Kalvarijų g. 125, III korpusas, II įėjimas, mokėjimo skiltyje pasirinkite ,,Atsiėmimas studijoje“. Nurodytais kontaktiniais
duomenimis informuosime tikslų laiką apie papuošalo atsiėmimą studijoje.

Jeigu turite klausimų teiraukitės el. paštu: inbox@rojewellery.com ar tel. +37063006524
Individualūs užsakymai

Apie individualius užsakymus ir procesą rasite skiltyje ,,Unikalūs“.
Personalizuoti ir individualūs užsakymai negrąžinami.

Keitimas ar grąžinimas

Norint keisti ar grąžinti prekę, prašome informuoti mus ne vėliau nei per 14 kalendorinių dienų,  el.paštu:  inbox@rojewellery.com , ar tel.  +37063006524.

Grąžinama prekė turi atitikti šiuos reikalavimus:
* Išsiųskite grąžinamą juvelyrinį dirbinį originaliame įpakavime kartu su sąskaita
* Juvelyrinis dirbinys turi būti nenešiotas ir nepažeistas
* Siuntą prašome išsiųsti registruotu paštu/kurjeriu (išsaugokite siuntos registracijos numerį).

Atitikus reikalavimams, pinigus grąžinsime per 14 darbo dienų, nuo prekės gražinimo, į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo atliktas pirminis apmokėjimas.

Visas pašto/muitinės išlaidas, susijusias su keičiamos ar grąžinamos prekės siuntimu, apmoka pirkėjas. Isigyta prekė yra Jūsų nuosavybė ir atsakomybė iki tol, kol jos pasieks Ro Jewellery, todėl grąžindami prekes įsitikinkite,kad tinkamai jas supakavote ir siuntimo metu jos nebus pažeistos ar sugadintos. Grąžintos prekės yra tikrinamos. ,,Ro Jewellery“ pasilieka sau teisę nepriimti atgal juvelyrinių dirbinių su mechaninių pažeidimų žymėmis, jeigu jos atsirado dėl pirkėjo kaltės, netinkamos priežiūros ar nešiojimo. Kilus klausimams dėl tokių gaminių grąžinimo arba keitimo, visi nesutarimai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus deryboms, kreipiamės  į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą, kuri, savo ruožtu, konsultuojasi su “Lietuvos Prabavimo Rūmais”, ar tokia pretenzija yra pagrįsta.

Prieš užsisakydami prekės įsitikinkite jog neesate alergiškas tauriesiems metalams ir jų lydiniams. Norint grąžinti prekę pretenzijos dėl alerginių reakcijų bus nepagrįstos.

Privatumas

,,Ro Jewellery“ užtikrina, kad Jūsų asmeninė informacija nebus perduota tretiesiems asmenims.

Facebook Comments Box